Hakkımızda

ARABA MARKALARI

Otomobil Markaları, Volksvagen, Seat, Skoda, Kia, Volvo, Nissan, Opel, Ford, Pegeot, Audi, BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, Chery, Chevrolet, Citroen, Renault, Dacia, Fiat, Tofaş, Toyota, Mercedes Benz, Honda, Subaru, Suzuki, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Ssangyong, Chrysler, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Geely,  Iveco,  Jeep, Lada, Lamborghini, Lancia, Lexus, Lincoln, Lotus, Maserati, Mazda, Mclaren,  Mitsubishi,  Porsche, Proton, Rolls Royce, Rover, Saab,  Smart, Tata, gibi markalar yer almaktadır.

SEKTÖRDE BİZ

1999 yılında medya sektörüne atılan ilk adımla başlayan serüvenimiz dergicilik alanında yoğunlaşan çalışmalarımız ile devam etmiştir. Ekonomi, Magazin, Spor, Oto test, ve benzeri bir çok alanda faaliyet göster dergiler tasarladık. Otomobil testleri ve otomobil yorumları yaparak otomobil söktörüne giriş yaptık. Tabi ki otomobil başka hiçbir söktöre benzemiyor çünkü otomobil bir tutku… Yeni otomobil modellerini test edip onları kaleme dökmek, okurları bilgilendirmek ve doğru yönlendirmek adeta bizim görevimiz olmuştu. Çeşitli araba markaları, araba modellerini test sürüşü yaptık ve doğruları size aktarmaya çalıştık.

WWW.ENSONOTO.COM

www.ensonoto.com olarak doğruları ilke edinerek siz değerli okurlarımızı bilgilendirmeyi görev edindik ve son çıkan araba modellerini ve tüm markaları sizlerle buluşturmak için tüm gücümüz ile çalışacağız…